Usługi transportowe

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług transportowych na terenie miasta stołecznego Warszawy oraz jej najbliższych okolic. Na życzenie naszych klientów, realizujemy także usługi transportowe wykraczające poza obszar województwa Mazowieckiego. Zatem jeśli tylko potrzebujesz firmy, która szybko, tanio i bezpiecznie przewiezie twoje rzeczy z Warszawy do innego miasta, dzwoń śmiało! Z całą pewnością będziemy mogli Ci pomóc!

W naszej dyspozycji pozostaje doskonale wyposażony, nowoczesny tabor pojazdów ciężarowych oraz busów, specjalnie przystosowanych do przewozu różnego typu ładunków. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym przedsięwzięciom logistycznym, a nasze zlecenia w obrębie miasta Warszawa, realizujemy bez zbędnej zwłoki i potrzeby długiego oczekiwania na niezbędny środek transportu. Wszechstronność naszego parku pojazdów, pozwala realizować nam również zlecenia nietypowe, polegające na transporcie ciężkich maszyn i urządzeń lub obiektów o nietypowym kształcie lub znacznych gabarytach. W przypadku wątpliwości lub koniczności konsultacji, nasi pracownicy zawsze pozostają do Państwa usług, udzielając bezpłatnych rad i wyceniając koszty ewentualnego transportu.

Nasze usługi transportowe realizujemy w zakresie obsługi:

 • przeprowadzek domów i mieszkań, firm i zakładów pracy, a także magazynów i hurtowni – w tym przypadku prócz usług typowo transportowych oferujemy również usługi związane z pakowaniem sprzętów, demontażem i późniejszym montażem mebli, a także załadunkiem i rozładunkiem przewożonych przedmiotów
 • doraźnych, nagłych przewozów towarowych, działając jako taxi bagażowe
 • przewozów przesyłek całopaletowych, jako dostawca towarów wytwarzanych lub sprzedawanych przez określone przedsiębiorstwo
 • przewozu materiałów delikatnych, wrażliwych na wstrząsy lub uszkodzenie, takich jak sprzęt elektroniczny, szkło, porcelana czy dzieła sztuki

Przewozimy:

 • meble i elementy wyposażenia mieszkań, biur i stanowisk pracy
 • maszyny i urządzenia
 • sejfy i kasy pancerne
 • sprzęt elektroniczny
 • sprzęt biurowy typu: kserokopiarki, centrale telefoniczne, plotery, drukarki, projektory itp.
 • elementy scenografii i dzieła sztuki
 • przedmioty nietypowe i wrażliwe na transport np. akwaria, czy żywe rośliny zielone

Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy posiadają niezbędne umiejętności, gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo przewożonego ładunku, ale także jego sprawny załadunek i rozładunek. Wyróżnia nas punktualność, rzetelność oraz elastyczność. Dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie sprostać ich najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Nasze usługi z zakresu transportu kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Warszawy. Klientów indywidualnych, którzy potrzebują samochodów ciężarowych do przewozu mebli i innych przedmiotów użytku codziennego oraz osób prawnych, czyli właścicieli firm i przedsiębiorców przenoszących swoją działalność w nowe miejsce, transportujących maszyny i urządzenia oraz towary różnego typu i zastosowania. Z równą uwagą i solidnością przykładamy się do zleceń powierzonych nam przez obie grupy klientów.

Wszystkich zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy. W przypadku pytań lub chęci konsultacji, mieszkańców Warszawy i okolic zapraszamy do umówienia się na spotkanie z pracownikiem naszej firmy, który przyjedzie na miejsce i oceni koszty oraz czas potrzebny do sprawnego przeprowadzenia przeprowadzki, wyceni koszty transportu określonych towarów czy pomoże przygotować się do spakowania określonych przedmiotów (zapewniamy materiały do zabezpieczenia przedmiotów wrażliwych).