Przewóz mebli

Wszystkim osobom z Warszawy i jej najbliższych okolic, oferujemy najwyższej jakości usługi transportowe, obejmujące przewóz mebli, ich montaż oraz demontaż, załadunek oraz rozładunek (wniesienie do domu). Wszelkie prace związane z transportem mebli realizujemy sprawnie, przy zachowaniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa przewozu i ochrony przewożonego mienia.

Pojazdy jakimi dysponujemy umożliwiają przewóz mebli w częściach, zapakowanych w paczki i przeznaczonych do samodzielnego montażu oraz mebli już złożonych – w całości. Możemy przewozić zarówno pojedyncze meble, takie jak: ławy, stoły, biurka czy szafy, jak i całe zestawy meblowe np. zestawy wypoczynkowe, meble kuchenne z blatami, meblościanki i inne. Wielkość pojazdu dostosowujemy do wielkości i ilości przewożonych mebli, co wpływa na ograniczenie kosztów przewozu, działając na korzyść naszego klienta.

Pracownicy naszej firmy wszelkie prace związane z przewozem mebli wykonują niezwykle sprawnie i profesjonalnie. Ogranicza to ryzyko uszkodzenia przewożonych elementów wyposażenia domów, biur i mieszkań. Wszystkie meble transportowane przez naszą firmę, po wniesieniu ich na pokład samochodu, zostają zabezpieczone specjalnymi pasami mocującymi, które zapobiegają ich przemieszczaniu się w czasie jazdy i niwelują ryzyko powstania uszkodzeń w trakcie transportu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku transportu na dalsze odległości, na przykład wtedy, gdy punkt docelowy podróży znajduje się w większej odległości od Warszawy.

Na życzenie naszych klientów pomagamy w demontażu i odpowiednim zabezpieczeniu przewożonych mebli. Posiadamy specjalnie do tego celu przygotowane materiały, takie jak: folia bąbelkowa, folia typu stretch, tekturowe kartony różnego formatu, taśmy klejące oraz koce zabezpieczające przed obiciem rantów i blatów mebli. Nasi pracownicy zwracają szczególną uwagę i dokładają wszelkich starań, aby podczas wnoszenia i wynoszenia mebli, nie uszkodzić ścian i i innych elementów pomieszczeń np. podłóg, schodów czy parapetów.

Jeśli klient decyduje się na samodzielne przygotowanie mebli do transportu, nasz pracownik udzieli mu niezbędnych porad dotyczących tej czynności. Poinformuje o konieczności opróżnienia przeznaczonych do transportu mebli, usunięcia z nich elementów ruchomych oraz odpowiedniego zabezpieczenia drzwiczek i szuflad tak, aby nie otworzyły się one podczas transportu.

Indywidualni klienci z Warszawy oraz jej najbliższych okolic, mogą liczyć na natychmiastową obsługę zleceń – działamy jak taxi bagażowe i niewielkie zlecenia realizujemy na bieżąco. W przypadku przeprowadzki wymagającej zaangażowania większej ilości sprzętu i ludzi, na przykład podczas przenoszenia siedziby firmy lub biura w nowe miejsce, prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikiem naszej firmy. Dzięki temu bezproblemowo dostosujemy się do Państwa oczekiwań i w szybkim czasie będziemy gotowi do przeprowadzenia tego typu operacji logistycznej.

Pamiętaj – szybki, tani, bezpieczny i w pełni profesjonalny przewóz mebli na terenie miasta stołecznego Warszawa, tylko z naszą firmą! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!