Przeprowadzki mieszkań i domów

Jako firma transportowa z wieloletnim stażem na rynku przewozów towarowych, pragniemy zaoferować naszym klientom z Warszawy i jej najbliższych okolic, całościowe usługi przeprowadzkowe. W ramach tego rodzaju usług, realizujemy kompleksowe działania polegające na:

  • przygotowaniu mebli oraz przedmiotów wyposażenia mieszkań do transportu
  • zabezpieczeniu odpowiednich środków transportu
  • zapewnieniu materiałów zabezpieczających takich jak: folie bąbelkowe, folie typu stretch, kartony, skrzynki, worki foliowe, koce przemysłowe, taśmy klejące, pasy mocujące
  • demontażu oraz ponownym montażu mebli (po ich przewiezieniu w miejsce docelowe)
  • załadunku oraz rozładunku przewożonych przedmiotów
  • zabezpieczeniu pomieszczeń, z których przewożone przedmioty są wynoszone i do których są wnoszone (zabezpieczenie podłóg, schodów i ścian przed ich uszkodzeniem)
  • udzieleniu fachowych porad dotyczących właściwego pakowania oraz oznaczenia przygotowanych do transportu rzeczy

Na wyposażeniu naszej firmy znajduje się szereg różnego rodzaju pojazdów, które doskonale nadają się do transportu na niewielkie odległości (w obrębie Warszawy), jak i w transporcie krajowym lub nawet międzynarodowym. Pojazd przeznaczony do obsługi danego zlecenia, dobierany jest pod kątem wielkości oraz ilości przewożonego ładunku, co ogranicza koszty po stronie naszego klienta – niewielka przeprowadzka nie wymaga zaangażowania do tego celu całego tira.
Osoby pracujące w naszej firmie, zajmujące się obsługą przeprowadzek, posiadają odpowiednie kwalifikacje zarówno w kwestii dotyczącej prawidłowego przygotowania do transportu i zabezpieczenia przewożonych przedmiotów, jak i w dziedzinie ich sprawnego załadunku i rozładunku. Dzięki tym umiejętnościom, każda przeprowadzka z jednego mieszkania do innego, przebiega niezwykle sprawnie, a nasz klient nie jest narażony na uszkodzenie przewożonych mebli, czy pozostałych elementów swojego dobytku. Nasi klienci oszczędzają również czas potrzebny na poszukiwanie materiałów potrzebnych do zapakowania swoich rzeczy – mogą zaopatrzyć się w nie w naszej firmie. Nie muszą również samodzielnie rozkręcać, a później na nowo skręcać swoich mebli – nasi pracownicy zrobią to za Ciebie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wybrednych klientów, postanowiliśmy zaoferować mieszkańcom Warszawy, także usługi porządkowe, polegające na gruntownym wysprzątaniu pomieszczeń, z których się Państwo wyprowadzają. To niezwykłe ułatwienie, oszczędzające Państwa cenny czas. Czas, który teraz mogą Państwo poświęcić na adaptację w nowych wnętrzach swojego nowego mieszkaniu lub domu. Dodatkowo, jeśli istnieje taka konieczność, możemy poddać utylizacji dowolne elementy wyposażenia starego mieszkania/domu (pozbyć się starych, niepotrzebnych mebli lub zużytego sprzętu RTV lub AGD).

W ramach realizowanych przez naszą firmę usług, zapewniamy całkowitą dyskrecję oraz pełną pomoc i wsparcie na każdym etapie przeprowadzki, od wspomnianego pakowania, aż do wniesienia i montażu mebli w nowym mieszkaniu/domu. Dla większego komfortu psychicznego naszych klientów, posiadamy pełen pakiet ubezpieczeń przewożonego przez nasze pojazdy mienia, tak aby w sytuacji losowej, nie ponieśli Państwo żadnych strat finansowych.

Wszystkie osoby przygotowujące się do przeprowadzki, a mieszkające w Warszawie lub jej najbliższej okolicy, zachęcamy do skorzystania właśnie z usług naszej firmy. To nie tylko wygoda, ale i oszczędność czasu oraz sprawność przeprowadzenia się z jednego lokum do nowego. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z pracownikiem naszej firmy!