Przeprowadzki magazynów

Oferujemy kompleksowe usługi związane z przeprowadzką magazynów. Jeśli swoją dzielność prowadzisz w okolicach Warszawy, koniecznie wypróbuj możliwości naszej firmy!

Prócz przewozu standardowego wyposażenia powierzchni magazynowych takich jak: regały, półki i urządzenia transportowe typu wózki widłowe i paletowe, oferujemy także przewóz magazynowanych towarów. Zapewniamy szybki, sprawny i bezpieczny transport wszelkiego typu materiałów na terenie miasta Warszawy oraz całego województwa Mazowieckiego. Zapewniamy odpowiedzialnych pracowników, którzy zajmą się demontażem, załadunkiem, a następnie rozładunkiem i ponownym montażem przewożonych mebli oraz innych elementów wyposażenia magazynów.

Dysponujemy doskonale zaopatrzonym taborem samochodowym, dzięki czemu bez problemu dopasujemy się do oczekiwań każdego rodzaju klientów. Naszą ofertę kierujemy zatem nie tylko do niewielkich podmiotów, ale także do wielkich przedsiębiorstw działających na terenie Warszawy, które ze względu na swój stały rozwój, potrzebują większych powierzchni magazynowych, co wymusza na nich konieczność przeprowadzki.

Nasi pracownicy dbają o bezpieczeństwo transportowanych przedmiotów, zarówno podczas ich przewozu (wszystkie przewożone przedmioty są wcześniej dokładnie zabezpieczone przed możliwością ich przypadkowego uszkodzenia w trakcie transportu), jak i na etapie ich demontażu, załadunku, rozładunku i ponownego montażu. Zwracamy uwagę nie tylko na bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów, ale staramy się także chronić i odpowiednio zabezpieczyć budynki podczas wnoszenia i wynoszenia dowolnego rodzaju sprzętów, tak aby nie uszkodzić ścian, drzwi, podłóg czy parapetów.

Skontaktuj się z naszym pracownikiem, który udzieli wszelkich szczegółowych informacji na temat naszej oferty. Pomoże zaplanować i przeprowadzić proces przeprowadzki magazynu, tak aby przebiegał on maksymalnie sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Po konsultacji, przedstawi wycenę całego przedsięwzięcia oraz określi czas demontażu, przeniesienia i ponownego montażu urządzeń magazynowych oraz jeśli była taka potrzeba, ponownego, prawidłowego ułożenia przenoszonych towarów. Klienci z okolic Warszawy, mogą liczyć na darmową i niezobowiązującą konsultację z jednym z naszych pracowników. Zapraszamy!