Przeprowadzki biur

Planujesz przeniesienie siedziby swojej firmy lub biura do nowego, większego budynku? Nic prostszego! Z naszą pomocą, każda przeprowadzka staje się sprawą stosunkowo prostą i możliwą do przeprowadzenia bez większych komplikacji.

Bez obaw – dzięki naszym samochodom transportowym oraz umiejętnościom naszych pracowników, nawet najbardziej skomplikowane logistycznie przedsięwzięcia, będą zrealizowane terminowo i w pełni fachowo. Przewożone przedmioty i sprzęt, na każdym etapie przeprowadzki będą odpowiednio zabezpieczone, co uchroni je przed ewentualnym uszkodzeniem.

Wszelkie przeprowadzki biur i firm w obrębia miasta Warszawy oraz województwa Mazowieckiego, realizujemy w zasadzie od ręki. Oczywiście w przypadku przenosin większych przedsiębiorstw, potrzebujemy nieco czasu na dokładne przygotowanie planu bezpiecznego przetransportowania wszystkich rzeczy: mebli, urządzeń biurowych, maszyn i urządzeń technicznych, a także dokumentów do nowej siedziby firmy. Dobre planowanie to podstawa naszej pracy. Dzięki niemu, wszystkie działania są odpowiednio skoordynowane w czasie, co ogranicza koszty całego przedsięwzięcia, skraca czas potrzebny na przeniesienie wszystkich rzeczy oraz gwarantuje bezpieczeństwo w czasie ich transportu.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami oraz pojazdami gwarantującymi bezpieczny i szybki transport wszelkiego typu urządzeń na terenie Warszawy oraz jej okolic. Na specjalne życzenie naszych klientów, dowolnego rodzaju przedmioty dostarczymy nawet na drugi koniec Polski. Powierzone nam rzeczy, nawet podczas najdłuższej podróży, zawsze pozostają bezpieczne. Naturalnie posiadamy także specjalne pakiety ubezpieczeń, które dodatkowo chronią majątek, powierzony nam przez naszych klientów.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy dwa podstawowe pakiety ofertowe:

  • przeprowadzka uproszczona – nasza firma zajmuje się jedynie transportem przedmiotów, ich załadunkiem i rozładunkiem – w tym przypadku odpowiednie zabezpieczenie, czyli zapakowanie poszczególnych przedmiotów znajduje się w gestii klienta
  • przeprowadzka kompleksowa – w tym przypadku, prócz usług transportowych, oferujemy również pakowanie oraz rozpakowanie transportowanego mienia, odpowiednie oznaczenie poszczególnych paczek przewozowych, co ułatwia ich późniejsze właściwe rozmieszczenie w nowej siedzibie firmy, demontaż oraz późniejszy montaż mebli biurowych, a także sprzętu komputerowego i innego rodzaju sprzętu biurowego, utylizację zbędnych przedmiotów w tym także niepotrzebnej dokumentacji oraz szereg innego rodzaju działań pomocniczych, często niezbędnych w trakcie przeprowadzki

W przypadku przenosin całego biura lub działalności firmy w nowe miejsce, polecamy skorzystać właśnie z tej drugiej opcji, czyli zlecić nam kompleksowe zaplanowanie i przeprowadzenie przeprowadzki Państwa przedsiębiorstwa. Dzięki temu, unikną Państwo niepotrzebnych stresów związanych z taką przeprowadzką, kłopotów z demontażem i ponownym montażem mebli oraz pozostałego wyposażenia firmy, zagubienia ważnych dokumentów lub przedmiotów, czy też ich uszkodzenia. W tym przypadku to nasza firma w pełni odpowiada za sprawność przeprowadzenia akcji przenosin firmy czy biura z jednego miejsca na drugie. Z naszej strony możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby taka przeprowadzka przebiegała maksymalnie sprawnie i bez większych zakłóceń.

Klientów, których zainteresowała nasza oferta, zapraszamy do konsultacji z pracownikiem naszej firmy. Dokona on wyceny takiego przedsięwzięcia, określi także czas niezbędny do zrealizowania przeprowadzki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!